Selleks, et blogisse postitada, registreeri end esmalt kasutajaks. Sinu postitus ilmub blogisse pärast seda, kui Euroopa Noored Eesti büroo selle kinnitab. Reeglina juhtub see 1-2 päeva jooksul. Registreeritud kasutajana on sul võimalus postitada  meie blogi rubriikidesse. Loe blogi rubriikide kohta lähemalt.

ÜLDISED PÕHIMÕTTED

  • Teksti kuvamisel kasutame vasakut joondust
  • Oma sõnumi rõhutamiseks, kasutame boldi (mitte värvilist teksti ega NB! ja PS!-e)
  • Postituse pealkiri peaks olema piisavalt informatiivne, et anda edasi selle postituse juures kõige olulisem
  • Enne postituse esitamist kontrollime oma teksti õigekirja.

VIITAMINE 
Viitamisel (dokumentidele, teistele kodulehtedele jne) kasutame põhimõtet, et markeerime tekstis ära asjakohase sõna/sõnad ning lisame sellele hüperlingi (kasuta kirjaklambri ikooni). Nt kasutame„Laadi meie kodulehelt alla ja täida ära vastav taotlusvorm,” mitte laadi taotlusvorm alla siit). Ka dokumente ja materjale on soovituslik lisada teksti sees (lisa meediafail). Teksti sisse lingi lisamisel valige alati „ava viide uues sakis.“

PILDID
Igal postitusel peab olema tunnuspilt. Tunnuspilti saab postitusele lisada lehe paremast alumisest nurgast. Tunnuspilt sobitub ideaalis postituse teemaga. Palun kasutage posituse tunnuspildina ja ka postituse sees fotosid, mis on kas teie enda omad või mille kasutamiseks teil on autori luba. Internetiavarustes leidub hulgaliselt keskkondi (flickr jt), kust võib leida fotosid, mida autorid lubavad kõigil vabalt kasutada (kas viitega või ilma). Kasutage võimalusel pilte ka postituse teksti sees – need lisavad teie loole oluliselt värvi. Teksti sisse käivate piltide üleslaadimiseks vali “lisa meediafail”.

SILTIDE VALIK
Kui sa tahad, et sinu postitus seostuks ka teiste sinu/teie organisatsioonide postitustega või konkreetsete teemadega, saad lehe paremast äärest oma loole ka silte lisada. Silte kuvatakse helehallilt lehe allääres ning neile klikkides saad näha kõiki sama sildiga postitusi.

JAGA